.

.

Ikon Blue Cremation Urr за човечка пепел - Рачно изработено со погребни урни за возрасни - цврста месинг - прифатлива урна за пепел - Голем договор за урн

Ikon Blue Cremation Urr за човечка пепел - Рачно изработено со погребни урни за возрасни - цврста месинг - прифатлива урна за

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Доаѓа со врвен отвор со навојна капаче и почувствувано дно. Но, откако ќе се користи производот, нема да прифатиме враќање заради личната природа на овој производ, овој метален крема за кремирање е вистински рачно изработен производ, осигурувајќи дека секоја урна е уникатна, достапна урна и издржлива. Нашите урни се рачно изработени уникатно со антички процес наречен леење на песок. Боја : Сина, димензии : 8 "l x 8" w x 11 "ч. Урната е направена од цврст метал и совршен лак за лаки за да ја зачува својата брилијантност. Погребната урна одговара на остатоците од повеќето возрасни со тежина до 210 фунти . Капацитет 200 кубни инчи. Сината завршница со врежани ленти е уникатно врежана со рака за секоја урна да покаже убави детали, давајќи му на погребната урна уникатен изглед на секој готов производ. Оваа возрасна урна доаѓа со врвен отвор со навојна капак и почувствувано дно.

За производот

Купувачите избираат и