.

.

Карлсон Диск Сопирачка Дебеломер Клип За 13 - КАДИЛАК АТС КТС

Карлсон Диск Сопирачка Дебеломер Клип За 13 - КАДИЛАК АТС КТС

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Диск Сопирачки Дебеломер Клипфити : 13-19 КАДИЛАК АТС, 14-19 Кадилак Ктс Карлсон Лаборатории Диск Сопирачка Дебеломер Клип 7904 за 13-16 КАДИЛАК АТС Сопирачките се дизајнирани како систем и сите делови треба да работат заедно за најдобри перформанси. Клипот На Дебеломер е од витално значење кога станува збор за хардверот, тој го користи притисокот на течноста за сопирачките за да ги присили влошките на сопирачките кон роторот за да застане. Диск Сопирачка Дебеломер Клипот. Содржи Аеросол : Н. Содржи Хемикалии : Н.

За производот

Купувачите избираат и