.

.

Винвуд студио „Иден девојки шеф на сјај“ типографија и цитати за печатење на wallидни уметности - злато, розово, 16 24

Винвуд студио „Иден девојки шеф на сјај“ типографија и цитати за печатење на wallидни уметности - злато, розово, 16 24

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Идни девојки шеф сјај, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, ова печатење на ликовно платно од студиото Винвуд е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација и дизајн на симболи со овластени жени Цитати и изреки Тема за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржлива рамка за дрво, подготвени да висат со пред-инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина Wynwood Studio 'Идни девојки шеф на сјајот' Типографија и цитати за печатење на wallидни уметности - злато, розово, 16 "x 24".

За производот

Купувачите избираат и