.

.

Женска Водечка Дама Чипка Покриена Безжична Положба Назад Градник

Женска Водечка Дама Чипка Покриена Безжична Положба Назад Градник

DEN 331.04

Од стока
Достапно.

Центар-висока, широка предна кука и затворање на очите. Безжичните контурни чаши имаат лесна подлога за удобно подигнување на бистата. Не само што овој градник со долга линија има прекрасна чипка, лесна облога и погодно затворање на предната страна, туку помага и за подобрување на вашето држење на телото. Безжичен Градник Лесно Обликуван. Направено од најлон и спандекс. Еластичните рабови на страничниот грб го подобруваат вклопувањето. Високиот измазнувачки грб е засилен со широки ленти за напојување вкрстени Во Х-шема што нежно ги исправа рамената и го поддржува горниот дел од грбот. Ремените не се прилагодуваат и имаат флексибилно вклопување со еластични рабови. Високите страни имаат коски зашиени во страничните рабови за стабилност. Предните ремени се лесно обложени за рамномерно распрснување на тежината и намалување на притисокот врз рамената. Широката, зашиена еластична подлога обезбедува одржливо вклопување со удобна мека долна страна.Водечка Дама Чипка Покриена Безжична Положба Назад Градник (5230). Мрежата што не се протега под и на страните на чашите дава дополнителна поддршка. Внатрешни ознаки. Погледнете Ги Коментарите на Монтер подолу за бројот на куки. Нурнувачкото деколте има еластичен раб за блиско вклопување. Ватирани Чаши Мазна Внатрешна Обвивка За Дишење Моќна Мрежа Назад За Поддршка На Држењето На Телото Удобна Лента Тоа е Безжичен Преклоп Од Чипка Ремени Обложени Со Пена За Удобност Дизајн На Предно Затворање (2 Реда за Прилагодливост).

За производот

Купувачите избираат и