.

.

Женски Врвови Летни Блузи Со Плус Големина Фустан Со Кратки Ракави Секојдневни Маици Модни Маици Со Кружен Врат Симпатична Графичка Туника

Женски Врвови Летни Блузи Со Плус Големина Фустан Со Кратки Ракави Секојдневни Маици Модни Маици Со Кружен Врат Симпатична Графичка

DEN 300.64

Од стока
Достапно.

Сите големини се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што е нормално. Се надевам дека ќе разбереш. Ве молиме погледнете ја табелата за мерење на големината за да ја пронајдете најдобрата големина пред да ја купите.

За производот

Купувачите избираат и