.

.

Брентвуд ТС-Нелеплив Електричен Производител На Тортилја Од Нерѓосувачки Челик

Брентвуд ТС-Нелеплив Електричен Производител На Тортилја Од Нерѓосувачки Челик

DEN 2879.84

Од стока
Достапно.

Брентвуд Апарати ТС - 127 Нерѓосувачки Челик 8 во. Нелепливиот Електричен Производител на Тортилја готви совршено тркалезни и автентични тортиљи. Прилагодете ја топлината за меки или крцкави тортиљи. Нелепливите алуминиумски плочи лесно се чистат. Овој апарат може да готви и рамен леб, чапати, роти и многу повеќе. Индикаторски светла за напојување и загревање, Готви тортиљи, рамен леб, чапати, роти и повеќе Четкан нерѓосувачки челик. 1.200 вати моќност. Прилагодлива топлина за меки или крцкави тортиљи. Лесни за чистење нелепливи алуминиумски плочи. Моќ и загрејте ги индикаторските светла. Готви тортиљи, рамен леб, чапати, роти и многу повеќе. Четкан нерѓосувачки челик. 1-година ограничена гаранција. 8 Во.

За производот

Купувачите избираат и