.

.

Опуштено опуштено вклопување фармерки со директни нозе

Опуштено опуштено вклопување фармерки со директни нозе

DEN 392.00

Од стока
Достапно.

Овој Jeanан има удобно вклопување што е порелаксирано преку седиштето и бутот од нашиот редовен вклопник Jeanан. Седи на половината и се вклопува директно низ ногата. Традиционален стајлинг со 5 џеб достапен во најразлични завршувања. Опуштено вклопување. Поштенски мува со затворање на копчињата. Права нога. Седи на половината. 2055537 - Тандер.

За производот

Купувачите избираат и