.

.

Сребрени фармерки копродукции Машки Грејсон Класик одговара на фармерки со права нозе, големини на половината 30-42

Сребрени фармерки копродукции Машки Грејсон Класик одговара на фармерки со права нозе, големини на половината 30-42

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Сребрени фармерки Ко. Седи на половината со подолга седло. Класичното вклопување преку колкот и бутот овозможува максимална целодневна удобност. Прави фармерки со нозе со темно еко -индиго плакнење кое користи помалку вода, хемикалии и енергија; Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата; Седи на половината со класичен колк и бутот; 30/32/34 '' Inseams; ; Моделирани во големина 32 и 32 '' inseam; 81% памук 15% рециклиран полиестер 4% еластан; Увезени; Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и