.

.

Дебеломер Покрива Врежани Предни И Задни Скршени Д Доџ Црвена завршница сребрена ch Одговара изберете: 2003-ДОЏ РАМ ST SLT, ДОЏ RAM МЕМОРИЈА 1500

Дебеломер Покрива Врежани Предни И Задни Скршени Д Доџ Црвена завршница сребрена ch Одговара изберете: 2003-ДОЏ РАМ ST SLT,

DEN 1772.96

Од стока
Достапно.

Завршница обложена со прав за долготраен стил. Комплет Од 4 Mgp Дебеломер Опфаќа 12134sdodrd, Врежан Преден И Заден : Скршен D/Dodge, Завршна Обработка На Црвен Прав, Сребрени Знаци : Гордо дизајнирани и произведени. Типичното време на инсталација е 1 час од почеток до крај. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Типичното време за инсталација е еден час од почеток до крај. Изграден од 6061-т6 воздушен алуминиум. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т-6061, секој капак на дебеломер е заварен ЗА цврстина, обложен во прав за издржливост и вклучува патентиран систем за прицврстување од нерѓосувачки челик. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките.

За производот

Купувачите избираат и