.

.

Кожа ДОО 07-9364-Р Среден црн терен со црн терен

Кожа ДОО 07-9364-Р Среден црн терен со црн терен

DEN 463.84

Од стока
Достапно.

Средна, црна, прилагодлива, теренска прицврстувачка, неопрена наредена со лента што нуди вистинска комбинација на дистрибуција на притисок и удобност, поставена на ленти за стомакот и градите со контрастна неопрена, нуди оптимална удобност за време на дури и најдолги денови, спакувана со активност, 4 слајдови овозможуваат Обезбедувањето лесно да се прилагоди само на вистинската големина за да се зголеми опсегот на движење на вашите кучиња, рефлексивната безбедносна лента е вткаена за дополнителна видливост, мерење на инчи околу телото, зад предните нозе, на вашето куче за совршена големина. Наречени на ленти за стомакот и градите со контрастна неопрена.

За производот

Купувачите избираат и