.

.

Аце Хардвер 15 15 11 Сад Пченица Смола Растенијата Жардиниер

Аце Хардвер 15 15 11 Сад Пченица Смола Растенијата Жардиниер

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Вестлендската вештачка галванизирана жардиниера додава старомодно чувство на секој надворешен простор за живеење со својот издржан и ' рѓосан изглед. Жлебната шема воведува текстура,додека галванизираната завршница ги нагласува декоративните карактеристики на садот за садење на отворено. Лесен и издржлив, овој сад за градина со смола е отпорен на елементите, заштитен од избледување и сигурно ќе обезбеди безбедна средина за да процвета секоја грмушка. Бренд Име : Аце Хардвер. Материјал : Смола. Дијаметар : 15 во. Дизајн : Вестленд. Тип На Производ : Двор Жардиниер. Боја : Пченица. УВ Отпорен : Да. Број Во Пакет : 1 пк. Внатрешен или Надворешен : Внатрешен и Надворешен. Дренажни Дупки : Не. Број Во Пакет : 1. Вклучен Лагер : Да. Чинија Вклучени : Да. Само Наводнување : Да.

За производот

Купувачите избираат и