.

.

Центричен 320. Центричен Гц Елементарна Заштита Диск Сопирачка Ротори-Делумно Обложување

Центричен 320. Центричен Гц Елементарна Заштита Диск Сопирачка Ротори-Делумно Обложување

DEN 2289.60

Од стока
Достапно.

Stoptech Gcx Роторите Со ЕЛЕМЕНТАРНА ЗАШТИТА ГЕОМЕТРИСКА обвивка на сите површини без триење обезбедуваат долготрајна отпорност на корозија додека промовираат ефикасно ладење на роторот. Роторите на GCX нудат класно водечко покривање на апликациите, како и супериорна заштита од корозија и ' рѓа. Роторите GCX се дизајнирани да ги вратат перформансите на OE, додека нудат максимална издржливост и продолжен век на траење. Роторите НА GCX имаат ДЕЛУМНА Елементарна ЗАШТИТА ГЕОМЕТРИСКА обвивка на површината на триење што резултира со 10% побрз кревет за подлога при елиминирање на корозивните прстени, како и ЦЕЛОСНА Елементарна ЗАШТИТА ГЕОМЕТРИСКА обвивка на сите површини што не се парат за да го инхибираат формирањето на ' рѓа. Роторите НА GCX се двоен диск за елиминирање на проблемите СО DTV и имаат дизајни на ване во стилот НА OE и обработени површини без триење за да го вратат изгледот и перформансите на OE. Центричен 320.65087 Центричен GCX Елементарна Заштита Ротори На Диск Сопирачките-Делумно Обложување.

За производот

Купувачите избираат и