.

.

Bhatwore X-Scapes 40 Tiki Mask Totem Garden Statutue

Bhatwore X-Scapes 40 Tiki Mask Totem Garden Statutue

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Желка во форма на срце е рачно врежана на врвот на маската Тики, донесувајќи тропски рај на кој било простор на отворено или затворен простор. Донесете го тропското чувство на тики во вашиот двор, подобрете го вашиот декор за градинарски пејзаж или додадете дополнителна забава во вашата декорација на тики бар. Направено од еко-пријателска албесија дрво што е светло во тежина и лесно се обеси. Висок од 8 in. Украсете ја оградата со лесни за виси тропски дизајни на маски. Трансформирајте го вашиот двор во тропски рај со рачно насликани и рачни врежани маски за тики. Секој дизајн е уникатен и ниту две маски за тики не се точно. Мерки : 40 in. Декор од дрво wallид додава шармантно и тропско чувство во вашиот дом, задниот двор, градина и двор. Уметничката декорација на тики маска е дизајн инспириран од Хаваја за да се постигне автентичен полинезиски стилизиран. Tiki Mask мери 60 in. Секоја 1 од маските со X-Scapes Tiki е рачно врежана и рачно насликана од страна на островите мајсторски резби. Tiki Mask е внимателно врежана и насликана со големо внимание на деталите за да се рекреира една од една kindубезна маска инспирирана од полинезиски. Ве молиме имајте предвид дека секој производ е уникатен и боите на тики што ги добивате може да варираат од сликата.

За производот

Купувачите избираат и