.

.

Графичка маица со кратки ракави на Мини Маус, големини XS-XXL

Графичка маица со кратки ракави на Мини Маус, големини XS-XXL

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Дајте му го класичниот стил на Дизни со оваа графичка маица со кратки ракави, во која се наоѓа модата Мини Маус, украсена во нејзиниот омилен лак за полкови! Симпатична и удобна, тоа е совршен избор за забава со топло време, и парови со сите нејзини шорцеви, фармерки и хеланки. Таа дури може да го носи како прикривање на следниот ден на плажа. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека плетена ткаенина; капка рамо; Графички принт. © Дизни, сите права се задржани. Графичка маица на Мини Маус за девојчиња.

За производот

Купувачите избираат и