.

.

Каролини Богатства CK4597PILLOWCASE Црна Корнски Повторно Мачка Среќен Божиќ Ткаенина Стандард Перница, Стандард

Каролини Богатства CK4597PILLOWCASE Црна Корнски Повторно Мачка Среќен Божиќ Ткаенина Стандард Перница, Стандард

DEN 463.52

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства CK4597 PILLOWCASE Црна Корнски Рекс Мачка Среќен Божиќ Ткаенина Стандард Перница, Стандард, Ткаенина Стандард Перница кој раса специфични Корнски Рекс уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа Божиќна украсна Навлака за Перници. Оваа Стандардна Навлака За Перници Од Ткаенина е од колекцијата Богатства На Каролин Среќна Новогодишна Елка. Карактеристики. Стандардно Бело на грб со уметнички дела на предниот дел на навлаката за перници. Материјал за отстранување на влага ткаенината за изведба што дише овозможува убаво искуство за спиење и покажува квалитет. Измијте ладен и сув медиум. Не е потребно пеглање. Материјал-влага фитил. Димензија-30 х 0.15 х 20.5 инчи. Тежина на предметот-0,25 килограми. Оваа Перница Е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Стандардна Големина Бела на грб со уметнички дела на предниот дел на навлаката за перници.

За производот

Купувачите избираат и