.

.

Уметност од платно од лидија Jacејкобс „Три цвекло“

Уметност од платно од лидија Jacејкобс „Три цвекло“

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани.Уметник : Лидија Jacејкобссубјект : Сè уште начин на живот : Модерни многу фотографи чии дела сега висат во уметнички галерии некогаш беа откриени на 1x. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот.

За производот

Купувачите избираат и