.

.

Nuloom Labyrintth Преоден затворен акцент на отворено, 3 '5', сина

Nuloom Labyrintth Преоден затворен акцент на отворено, 3 '5', сина

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим во затворен простор/отворено. Секоја единица е дизајнирана да издржи на елементите додека додава допир на шарм во вашата околина. Овие парчиња се толку разноврсни што може да се најдете како да ги користите околу вашиот дом (не грижете се, тие се исто толку одлични и за употреба во затворен простор!) Nuloom затворен/надворешен преоден лавиринт област.

За производот

Купувачите избираат и