.

.

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памучни Комбинезони 3пк, Маѓепсана Шума, 6 Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памучни Комбинезони 3пк, Маѓепсана Шума, 6 Месеци

DEN 287.84

Од стока
Достапно.

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашиот 1-парче предвремени памучни унија костум/целокупната е одлична за играње, време на стомакот, дремки и спиење. Нашите синдикални костуми и комбинезони се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Хадсон Бебе Доенче Девојка Памучни Комбинезони 3pk, Маѓепсана Шума е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни унија костуми и комбинезони. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

За производот

Купувачите избираат и