.

.

Оригинални дики масти и големи мажи редовно вклопуваат права нога рамна предна панталона

Оригинални дики масти и големи мажи редовно вклопуваат права нога рамна предна панталона

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Изгледајте исто толку добро како што се чувствувате како ги носите овие оригинални рамни предни пантолони на мажите. Тие се машини што се перат за лесна грижа, отпорни на брчки и имаат преден патент со затворање на копчето за тактики, два предни и две задни џебови и пошироки јамки на ременот. Овие панталони за работна облека се силни, издржливи и одличен квалитет за да ве одведат низ вашите најтешки работни места. Оригинални дики, редовни рамни предни панталони за мажи : 7,75 мл. Отпорен на брчки. 65% полиестер/ 35% памук. Ткаенина за ослободување на дамки. Широки јамки за појас за прилагодување на половината. Затворање на копчето за такно. Лесно одржување.

За производот

Купувачите избираат и