.

.

Леано Алуминиум РАБ XD 18X8. 5Х5. С-БЛК, ХД13988550700

Леано Алуминиум РАБ XD 18X8. 5Х5. С-БЛК, ХД13988550700

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потрага за соочување со можноста ја поставија границата на 11. Дизајнирани за оние кои не прифаќаат средина, XD Тркалата ги поместуваат границите на стилот, опремата и финишот за секој камион, Џип, ТЕРЕНЕЦ или UTV. XD Фрлија Алуминиум Раб XD139 18 X8,5 5 X5, 0 S-BLK 00 MM, XD13988550700. XD13988550700. 5х5, 0 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

За производот

Купувачите избираат и