.

.

Ли Женски Плус Истегнување Опуштено Вклопување Права Нога Жан

Ли Женски Плус Истегнување Опуштено Вклопување Права Нога Жан

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Ли Женски Плус Истегнување Опуштено Вклопување Фармерки Со Права Нога Нашето Истегнување Опуштено Вклопување Директно Истегнување На Нозете Јеапан е сѐ што сакате кај Опуштеното Вклопување, но со вистинска количина на истегнување вткаено во нашиот сакан памучен тексас. Резултатот? Удобна удобност цел ден што никогаш не ја губи својата форма. Класичен Ли Опуштено Вклопување. Права Нога. Среден Пораст. Патент-летај со затворање на копчето. Стил# 3080589.

За производот

Купувачите избираат и